Dobry, brytyjski rock na żywo w Polsce! Franz Ferdinand zagra w warszawskiej Stodole.


21 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

5 lat temu byli jednym z headlinerów na Openerze. W marcu powrócą do Polski z nowym materiałem.

Ich debiutancka płyta z 2004 roku była niekwestionowanym hitem. Rockowy zespół z Glasgow hurtem zdobył listy przebojów i serca fanów indie rocka.

Teraz Franz Ferdinand zapowiada nową płytę i trasę koncertową, na której na szczęście nie zabrakło Polski. Już 8 marca 2018 roku Alex Kapranos z zespołem w nowym składzie (Nicka McCarthy’ego zastąpił Dino Bardot) wystąpi w Polsce.

W warszawskiej Stodole będzie można usłyszeć na żywo takie hity, jak Take Me Out czy Do You Want To, jak również kawałki z nowej płyty Always Ascending, która pojawi się 9 lutego 2018.

Bilety na koncert zespołu Franz Ferdinand kosztują 145 zł dla tych, którzy wolą stać/pogować. Za numerowane miejsce siedzące trzeba zapłacić 181 zł.

5 lat temu byli jednym z headlinerów na Openerze. W marcu powrócą do Polski z nowym materiałem. Ich debiutancka płyta z 2004 roku była niekwestionowanym hitem. Rockowy zespół z Glasgow hurtem zdobył listy przebojów i serca fanów indie rocka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →