Despacito osiągnęło 5 mld wyświetleń, a potem… zniknęło z YT! Ale Fonsi to nie jedyna ofiara hakerów…


11 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W serwisie YouTube zrobiło się ostatnio sporo zamieszania!

Despacito, hit zeszłorocznego lata, dorobił się wczoraj 5 miliardów wyświetleń, ale bynajmniej to nie z tego powodu narobił sporo zamieszania w sieci. 10 kwietnia na okładce teledysku zamieszczonego na kanale VEVO pojawiła się grupa zamaskowanych, uzbrojonych mężczyzn…

 

Okazało się, że kanał VEVO został zhakowany przez Panów o pseudonimach Prosox i Kuroi’sh, którzy dorwali się też do klipów Shakiry, Seleny Gomez, Drake’a i Taylor Swift w opisie wysyłając komunikat “Free Palestine”.

Na razie nie wiadomo, dlaczego Prosox i Kuroi’sh zhakowali klipy na You Tube. Wśród teorii pojawiają się oczywiście te spiskowe, które węszą w ataku na Despacito kryptoreklamę, która miała zwrócić uwagę na kolejny sukces hitu Louisa Fonsiego. Choć według nas najbardziej prawdopodobną opcją jest to, że hakerzy namieszali na kanale VEVO po prostu 4 fun.

Na szczęście sytuacja na YouTube została opanowana po kilku godzinach, więc jeśli lubicie odgrzewane, muzyczne kotlety, to możecie już bez problemu odpalić sobie Despacito jeszcze raz. A potem jeszcze jeden… ;)

W serwisie YouTube zrobiło się ostatnio sporo zamieszania! Despacito, hit zeszłorocznego lata, dorobił się wczoraj 5 miliardów wyświetleń, ale bynajmniej to nie z tego powodu narobił sporo zamieszania w sieci. 10 kwietnia na okładce teledysku zamieszczonego na kanale VEVO pojawiła się grupa zamaskowanych, uzbrojonych mężczyzn… Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →