Facebook/Depeche Modę

Depeche Mode z niespodziankami. Nowa płyta, nowa trasa i… koncert w Polsce


04 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Depeche Mode oficjalnie wracają. Plotki okazały się prawdą i już w przyszłym roku Martin Gore i Dave Gahan pojadą w trasę koncertową, podczas której odwiedzą również Polskę.

Depeche Mode znowu w trasie

Plotki dotyczące muzycznych planów zespołu krążą już co najmniej od miesiąca. Fanpage’e alarmowały miłośników Depeszy, aby trzymali rękę na pulsie, ponieważ „coś” może się wydarzyć. Nieoficjalnie szeptało się o trasie koncertowej, może o płycie, lecz tak naprawdę – póki nie pojawiły się żadne informacje od członków zespołu, niczego nie można było być pewnym.

Dziś w Berlinie odbyła się konferencja prasowa Depeche Mode, podczas której Martin Gore i Dave Gahan ujawnili, że nie tylko pojadą w światową trasę koncertową, ale również wydadzą nowy album. Piętnasty studyjny krążek w ich karierze będzie nosił tytuł Memento Mori, podobnie, jak promującego go tournee.

depeche mode koncert w polsce
fot. Live Nation

Koncert w Polsce? Proszę bardzo

Zespół Depeche Mode w składzie Martin Gore i Dave Gahan (po śmierci Andy’ego Fletchera artyści zdecydowali się dalej działać w duecie) ogłosił właśnie trasę koncertową. Odwiedzą szereg krajów miast, w tym również Polskę. Najbliżej nas będzie można ich także zobaczyć w Niemczech czy Czechach.

Podczas konferencji w Berlinie padła też konkretna zapowiedź albumu Memento Mori. Artyści mają gotowy materiał, który wymaga jedynie ostatecznych szlifów, mixu i masteringu. Album ma się ukazać już na początku przyszłego roku. Wstępna data premiery to wiosna 2023 r.

Polski występ zespołu odbędzie się 2 sierpnia 2023 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Bilety trafią do przedsprzedaży już jutro, natomiast oficjalna sprzedaż wejściówek rozpocznie się 7 października o godzinie 12.00.

Depeche Mode – Enjoy The Silence (Official Video)

Depeche Mode oficjalnie wracają. Plotki okazały się prawdą i już w przyszłym roku Martin Gore i Dave Gahan pojadą w trasę koncertową, podczas której odwiedzą również Polskę. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →