Definalia 2018 – wiemy, kto wystąpi! Juwenalia w Gdyni zapowiadają się bardzo hip hopowo!

Ania Hofman
20 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Studencka brać z Trójmiasta zadbała o dobry line up!

Zanim studentów dorwie sesja-obsesja, będzie okazja, by wyszaleć się na Juwenaliach w Gdyni. W tym roku Definalia zapowiadają się bardzo hip hopowo, bowiem do właśnie polski rap króluje w line up’ie imprezy.

Podczas dwóch dni na Definaliach wystąpią: O.S.T.R., Ten Typ Mes, KaeN, Adi Nowak & barvinsky, Marcin „Kali” Gutkowski, KęKę Radom, W.E.N.A., oraz Te-Tris. Poza tym na Delifinaliach odbędą się eliminacje i finał Red Bull KontroWersy.

A to wszystko odbędzie się w najbardziej malowniczym miejscu koncertowym w Polsce. Zobaczcie, jak było w zeszłym roku:

Delfinalia 2018 odbędą się w dniach 1-2 czerwca na Molo Południowym w Gdyni. Po wszelkie aktualności wpadajcie na Fanpage imprezy, a po wlotki na studenckie świętowanie – na Biletomat.pl. W końcu przed sesją każdemu przyda się porządny reset!

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.