Definalia 2018 – wiemy, kto wystąpi! Juwenalia w Gdyni zapowiadają się bardzo hip hopowo!


20 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Studencka brać z Trójmiasta zadbała o dobry line up!

Zanim studentów dorwie sesja-obsesja, będzie okazja, by wyszaleć się na Juwenaliach w Gdyni. W tym roku Definalia zapowiadają się bardzo hip hopowo, bowiem do właśnie polski rap króluje w line up’ie imprezy.

Podczas dwóch dni na Definaliach wystąpią: O.S.T.R., Ten Typ Mes, KaeN, Adi Nowak & barvinsky, Marcin “Kali” Gutkowski, KęKę Radom, W.E.N.A., oraz Te-Tris. Poza tym na Delifinaliach odbędą się eliminacje i finał Red Bull KontroWersy.

A to wszystko odbędzie się w najbardziej malowniczym miejscu koncertowym w Polsce. Zobaczcie, jak było w zeszłym roku:

Delfinalia 2018 odbędą się w dniach 1-2 czerwca na Molo Południowym w Gdyni. Po wszelkie aktualności wpadajcie na Fanpage imprezy, a po wlotki na studenckie świętowanie – na Biletomat.pl. W końcu przed sesją każdemu przyda się porządny reset!

 

Studencka brać z Trójmiasta zadbała o dobry line up! Zanim studentów dorwie sesja-obsesja, będzie okazja, by wyszaleć się na Juwenaliach w Gdyni. W tym roku Definalia zapowiadają się bardzo hip hopowo, bowiem do właśnie polski rap króluje w line up’ie imprezy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →