Deerhunter – kup bilety na ich pierwszy koncert w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykański zespół Deerhunter 19 listopada zagra w Warszawie w ramach trasy promującej ich najnowszy album Why Hasn’t Everything Already Disappeared? Sprawdź szczegóły.

Amerykański, indie-rockowy zespół Deerhunter powstał w 2001 roku w Atlancie. W jego skład wchodzą: Bradford Cox, Moses Archuleta, Josh Fauver i Lockett Pundt. Grupa ma na swoim koncie osiem albumów studyjnych. Od 2015 roku współpracują z wytwórnią 4AD.

Deerhunter – Why Hasn’t Everything Already Disappeared?

Ich najnowszy album nosi tytuł Why Hasn’t Everything Already Disappeared? i ukazał się 18 stycznia 2019 roku. Został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz słuchaczy. Promowały go single Death in Midsummer i Element.

Deerhunter w Polsce – bilety

W tym roku doczekamy się pierwszego koncertu zespołu w Polsce. W ramach światowej trasy promującej najnowszą płytę, amerykańska grupa 19 listopada wystąpi w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży i znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. 

Koncert odbędzie się ramach Distorted Festival 2019, na który złożą się jesiennie koncerty artystów z szeroko pojętej sceny niezależnej, w różnych przestrzeniach klubowych Warszawy.

Amerykański zespół Deerhunter 19 listopada zagra w Warszawie w ramach trasy promującej ich najnowszy album Why Hasn’t Everything Already Disappeared? Sprawdź szczegóły. Amerykański, indie-rockowy zespół Deerhunter powstał w 2001 roku w Atlancie. W jego skład wchodzą: Bradford Cox, Moses Archuleta, Josh Fauver i Lockett Pundt. Grupa ma na swoim koncie osiem albumów studyjnych. Od 2015 roku współpracują […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →