David Lynch wydał album z aktami. “Lubię fotografować nagie kobiety.”


17 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Znany reżyser ma najwyraźniej nową pasję. ;)

Kręci filmy, maluje, projektuje sportowe ciuchy, a teraz też… fotografuje Panie w stroju Ewy. David Lynch wydał właśnie album z kobiecymi aktami, w którym znalazło się ponad sto nagich fotek.

Kto jednak liczy na sporą dawkę golizny i perwersji – raczej się zawiedzie. Akty Davida Lyncha są erotyczne, ale też bardzo tajemnicze. Reżyser bawiąc się światłem często skupia się na detalach kobiecego ciała, a zdjęcia z albumu zatytułowanego po prostu Nudes mogłyby spokojnie być ujęciami z jego filmów.

Lubię fotografować nagie kobiety. Różnorodność ludzkiego ciała jest niesamowita. Obserwowanie tego, jak kobiety się różnią od siebie jest wspaniałe i magiczne.

Wyznał David Lynch przy okazji wydania swojego albumu. No, Ameryki może nie odkrył, ale trzeba przyznać, że znalazł sobie całkiem przyjemne hobby.  ;)

Znany reżyser ma najwyraźniej nową pasję. ;) Kręci filmy, maluje, projektuje sportowe ciuchy, a teraz też… fotografuje Panie w stroju Ewy. David Lynch wydał właśnie album z kobiecymi aktami, w którym znalazło się ponad sto nagich fotek. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →