David Lynch prosto z Twin Peaks przyjedzie do…Torunia!


01 listopada 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tym razem podczas wizyty w Polsce postanowił odwiedzić Ojca Dyrektora?

David Lynch ostatnio jest w Polsce częstym gościem. Jakiś czas temu tak zafascynował się Łodzią, że w jego głowie pojawił się plan stworzenia w tamtejszej Elektrowni EC1 studia filmowego. I choć do dzisiaj reżyserowi nie udało się dogadać w tej kwestii z władzami miasta, na szczęście nie zniechęciło go do powrotów do kraju nad Wisłą.

Tym razem David Lynch odwiedzi Toruń! Skąd ta destynacja? Czyżby Lynch chciał spotkać się z ojcem Rydzykiem? A może zasmakowały mu toruńskie pierniki? Nic z tych rzeczy. ;) David Lynch po raz kolejny przyjedzie na zaproszenie organizatorów przeniesionego do Bydgoszczy festiwalu Camerimage 2017. 

David Lynch przyjedzie do Torunia, by osobiście otworzyć wystawę poświęconą jego twórczości. 12 listopada twórca Miasteczka Twin Peaks pojawi się na wernisażu w tamtejszym CSW. Jeśli zatem macie ochotę napić się winka ze sławnym reżyserem – koniecznie zawitajcie tego dnia do miasta Mikołaja Kopernika. :)

Jeśli jednak bardziej interesuje Was sztuka Lyncha, niż on we własnej osobie – na szczęście nie musi się śpieszyć. Prace amerykańskiego reżysera będzie można oglądać do 18 lutego 2018 roku. 

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: