kadr z filmu „Przynęta” z Matthew McConaugheyem

Prace nad filmem z Matthew McConaugheyem zawieszone przez „niepokojące zarzuty” dotyczące całej historii


16 września 2022

Podziel się newsem:

Dallas Sting, film o legendarnej żeńskiej drużynie piłkarskiej, został wycofany przez „niepokojące zarzuty” dotyczące prawdziwej historii.

Niepokojące zarzuty dotyczące Dallas Sting

Zapowiadało się na kinowy hit. Matthew McConaughey wcielający się w rolę Billa Kindera, trenera legendarnej kobiecej drużyny piłkarskiej, a za kamerą Kari Scogland, znana m.in. z Falcona i Zimowego Żołnierza czy Opowieści podręcznej. Niestety, Dallas Sting jednak się nie ukaże. Według doniesień The Hollywood Reporter producenci produkcji, do której zdjęcia miały ruszyć już w październiku, otrzymali „niepokojące zarzuty” dotyczące historii, którą inspirowali się twórcy scenariusza. Nie są znane jednak szczegóły tej sytuacji. Historia Kindera i jego drużyny to wyjęta rodem z filmów o Rockym droga grupy licealistek, które zostały wybrane do reprezentowania Stanów Zjednoczonych na mistrzostwach świata, gdzie stanęły w szranki z profesjonalnymi kadrami Chin, Australii i Włoch.

Rozmowa z Billem Kinderem

O co mogło chodzić producentom filmu?

Tak szybka i zdecydowana reakcja producentów o wycofaniu filmu budzi duży niepokój, ale także podejrzenia. Na próbę odnalezienia dowodów dotyczących powodów tej decyzji pokusiła się redakcja Deadline. Sugerują oni, że może chodzić o rzekomą sytuację, w której Kinder miał być zobowiązany do uzyskania notatki od ginekologa, która zapewniała, że gra w piłkę nożną nie zaszkodzi narządom rozrodczym kobiet”. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Ciężko powiedzieć też, na czym Deadline opiera swoje informacje dotyczące Dallas Sting. Pozostaje więc czekać, czy ta wersja zostanie potwierdzona, czy może zupełnie inny powód stał za tak zdecydowaną decyzją firmy produkcyjnej Skydance. Obok Matthew McConaugheya w Dallas Sting w roli córki Billa Kindera miała wystąpić m.in. Kaitlyn Dever, znana ze Szkoły melanżu i serialu Lekomania.

Dallas Sting, film o legendarnej żeńskiej drużynie piłkarskiej, został wycofany przez „niepokojące zarzuty” dotyczące prawdziwej historii. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →