Czy POLSKA pozbędzie się słomek?


09 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Słomki są niemodne i nieekologiczne. Udowadnia to nowa kampania!

„Tu pijesz bez słomki” to nowa kampania aktywistki Arety Szpury i fundacji Lonely Whale. Aktywistka chce, by Polska stała się pierwszym miejscem na świecie, które pozbędzie się plastikowych słomek.

Celem reklamy jest wycofanie plastikowych rurek z pubów i restauracji w całej Polsce. Motywacją do tego rodzaju przedsięwzięcia stała się śmierć zwierząt żyjących w morzach i oceanach, które giną od uduszenia się plastikiem.

Używając między innymi słomki do picia przyczyniamy się do cierpienia wielu gatunków zwierząt. To wcale nie jest wyolbrzymienie!
Nawet Maffashion zabiła żółwia karetta, Gonciarz zamordował kaszalota, a Anja Rubik lamparta morskiego. A Ty, kogo zabiłeś?

Plastikowe słomki możemy zamienić na papierowe, bambusowe lub metalowe. Starajmy się dbać o planetę i otoczenie. Nie musisz pić przez słomkę, pamiętaj!

Zapoznajcie się z mapą lokali, które biorą udział w akcji TU PIJESZ BEZ SŁOMKI.

Źródło: NOIZZ

Słomki są niemodne i nieekologiczne. Udowadnia to nowa kampania! „Tu pijesz bez słomki” to nowa kampania aktywistki Arety Szpury i fundacji Lonely Whale. Aktywistka chce, by Polska stała się pierwszym miejscem na świecie, które pozbędzie się plastikowych słomek. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →