Członek grupy Skalpel robi we Wrocławiu festiwal marzeń! Znamy line up!


01 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Michał Cichy został kuratorem 9. edycji festiwalu WROsound!

To będą 2 dni z najlepszą muzą! Podczas tegorocznej edycji WROsound współzałożyciel duetu Skalpel zaprezentuje premierowo swój solowy projekt Meeting by Chance. Ale to nie wszystko! Michał Cichy – kurator WROsound 2017, zaprezentuje ciekawe projekty, które ostatnio zdobyły jego serce i uszy. A muzycznym gustom Cichego z pewnością można zaufać. :)

WROsound to świetna okazja, by zorganizować festiwal… moich marzeń. Zaprosić artystów, których lubię i którzy wywarli na mnie wpływ. Zrobić coś, na co chętnie sam bym przyszedł.

Powiedział Michał Cichy portalowi wrocław2016.pl. Tym sposobem na WROsound 2017 usłyszymy gości z UK (Alex Smoke i Lone), materiał z debiutanckiej płyty Coals oraz ciekawie zapowiadający się wrocławski skład działający pod szyldem Żółć. Poza tym w line up’ie przygotowanym przez Cichego znaleźli się tacy artyści, jak Janka, Kroki i Yeah But No.

Pamiętajcie, festiwal – marzenie WROsound 2017 odbędzie się w 1. weekend grudnia we wrocławskim klubie Impart.

Michał Cichy został kuratorem 9. edycji festiwalu WROsound! To będą 2 dni z najlepszą muzą! Podczas tegorocznej edycji WROsound współzałożyciel duetu Skalpel zaprezentuje premierowo swój solowy projekt Meeting by Chance. Ale to nie wszystko! Michał Cichy – kurator WROsound 2017, zaprezentuje ciekawe projekty, które ostatnio zdobyły jego serce i uszy. A muzycznym gustom Cichego z pewnością można […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →