Coldplay zmieniło nazwę i nagrało kawałek z Pharrellem Williamsem!


28 listopada 2018

Podziel się newsem:

A to wszystko dla dobra ludzkości!

Było Coldplay, jest – Los Unidades! Nie wiadomo, czy to już na zawsze, czy tylko tymczasowo, ale od dziś zespół Chrisa Martina nazywa się właśnie Los Unidades!

Pod tą nazwą grupa opublikowała kawałek „E-Lo” nagrany razem z Pharrellem Williamsem i Jozzym. Utwór zapowiada koncert charytatywny „Global Citizen Festival: Mandela 100”, który odbędzie się 2 grudnia w Johannesburgu w RPA.

Podczas wydarzenia poza Los Unidades i Pharrellem Williamsem na scenie pojawią się również Beyoncé, Jay-Z, Ed Sheeran i Usher.

30 listopada z kolei ukaże się EP-ka „Global Citizen EP 1”. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany organizacji Global Citizen, która walczy z problemem skrajnego ubóstwa i działa na rzecz równości.

A to wszystko dla dobra ludzkości! Było Coldplay, jest – Los Unidades! Nie wiadomo, czy to już na zawsze, czy tylko tymczasowo, ale od dziś zespół Chrisa Martina nazywa się właśnie Los Unidades! Pod tą nazwą grupa opublikowała kawałek „E-Lo” nagrany razem z Pharrellem Williamsem i Jozzym. Utwór zapowiada koncert charytatywny „Global Citizen Festival: Mandela 100”, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: