Coldplay zmieniło nazwę i nagrało kawałek z Pharrellem Williamsem!


28 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

A to wszystko dla dobra ludzkości!

Było Coldplay, jest – Los Unidades! Nie wiadomo, czy to już na zawsze, czy tylko tymczasowo, ale od dziś zespół Chrisa Martina nazywa się właśnie Los Unidades!

Pod tą nazwą grupa opublikowała kawałek “E-Lo” nagrany razem z Pharrellem Williamsem i Jozzym. Utwór zapowiada koncert charytatywny „Global Citizen Festival: Mandela 100”, który odbędzie się 2 grudnia w Johannesburgu w RPA.

Podczas wydarzenia poza Los Unidades i Pharrellem Williamsem na scenie pojawią się również Beyoncé, Jay-Z, Ed Sheeran i Usher.

30 listopada z kolei ukaże się EP-ka „Global Citizen EP 1”. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany organizacji Global Citizen, która walczy z problemem skrajnego ubóstwa i działa na rzecz równości.

A to wszystko dla dobra ludzkości! Było Coldplay, jest – Los Unidades! Nie wiadomo, czy to już na zawsze, czy tylko tymczasowo, ale od dziś zespół Chrisa Martina nazywa się właśnie Los Unidades! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →