Cleo pokazała teledysk BEZ CENZURY. Fani szykowali się na dużo golizny, a zobaczyli…


26 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W komentarzach, listach, a nawet podpisywanych grupowo petycjach fani prosili Cleo, by pokazała teledysk EVA bez cenzury. No to dostali, czego chcieli. ;)

Cleo w swoim ostatnim teledysku występuje w stroju Ewy i choć w klipie wokalistka pokazała już całkiem sporo – fani oczywiście chcieli więcej! A swoje marzenia o tym, by zobaczyć Cleo NAGO w klipie EVA bez cenzury wyrażali w każdy możliwy sposób.

W związku z tym wrażliwa na błagalne głosy fanów Cleo miesiąc po premierze teledysku postanowiła odsłonić karty oraz łono…? Tak przynajmniej wszystkim się wydawało, kiedy Cleo zapowiedziała publikację KLIPU EVA BEZ CENZURY.

I kiedy większość z fanów z niecierpliwością zacierała rączki na myśl o kuszącym ciele “Evy” – Cleo zaskoczyła wszystkich! Owszem, na YouTube pojawił się teledysk bez cenzury, ale zamiast nagich ujęć Cleo pokazała… making of z kręcenia klipu. Spojlerujemy – golizny nie ma, ale i tak warto obejrzeć! :D

W komentarzach, listach, a nawet podpisywanych grupowo petycjach fani prosili Cleo, by pokazała teledysk EVA bez cenzury. No to dostali, czego chcieli. ;) Cleo w swoim ostatnim teledysku występuje w stroju Ewy i choć w klipie wokalistka pokazała już całkiem sporo – fani oczywiście chcieli więcej! A swoje marzenia o tym, by zobaczyć Cleo NAGO […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →