Chodzę na Imprezy – sprawdźcie, co będzie się działo w Katowicach

Podziel się newsem:

ChodzeNaImprezy mają dla Was kilka propozycji wydarzeń na początek września w Katowicach. Wolicie hip-hop, klubowe brzmienia czy najlepiej bawicie się przy śląskich szlagierach? A może chcecie się pośmiać? Dla każdego coś się znajdzie.

Ekipa ChodzeNaImprezy zaprasza na swoje nadchodzące wydarzenia. Sprawdźcie, co przygotowali na początek września.

Traps&Raps Festiwal – 3 września 2021

Festiwal Traps&Raps odbędzie się 3 września w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W line-upie hip-hopowego wydarzenia znaleźli się: Abradab, Rahim, Kleszcz, Qubik, Kubańczyk, DonGuralesko, Kartky, Smolasty, O.S.T.R., KAEN, Piechu, Graf i Z.B.U.K.U. Nie przegapcie!

chodzę na imprezy

BassAttack Festiwal – 4 września 2021

Fanów elektronicznych brzmień zapraszamy dzień później na BassAttack Festiwal. W programie: LUM!X, PAFFENDORF, SKYTECH, ARON CHUPA, DJQUIZ, PRISONERS SHOW, DJ DIABLLO oraz DJ SALIS! Jak zapowiadają organizatorzy, takiej imprezy w południowej części Polski jeszcze nie było. Wpadajcie!

chodzę na imprezy

Śląski Festiwal Biesiady – 5 września 2021

5 września odbędzie się Śląski Festiwal Biesiady. Imprezę poprowadzą Andrzej Miś i Joanna Bartel, a na scenie wystąpią: Duet Karo, BiR Łukowscy, Metrum, Mirek Szołtysek, Kuzyn Mix, Joanna i Kamil, Kiersi, Jacek Silski, Kordian, Magda i Weź nie pytaj. Będziecie?

Chodzę na imprezy

Festiwal Śmiechu – 6 września 2021

Coś dla siebie znajdą też fani kabaretów i stand-upu. 6 września, podczas Festiwalu Śmiechu, o Wasz dobry humor zadbają: Arkadiusz Pan Pawłowski, Pan Li, Kabaret Paranienormalni, Piotr Przytuła, Marlena Mysza, Przemysław Grajny, Adam Turczyk, Bartosz Gajda, Grzegorz Halama i Tomek Kołecki.

chodzę na imprezy

Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę chodzenaimprezy.pl.

ChodzeNaImprezy mają dla Was kilka propozycji wydarzeń na początek września w Katowicach. Wolicie hip-hop, klubowe brzmienia czy najlepiej bawicie się przy śląskich szlagierach? A może chcecie się pośmiać? Dla każdego coś się znajdzie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów […]

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →