Chłopaki z Alt-J będą rozdawać na koncertach kondomy! Ich muza aż tak podnieca?


05 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

“Don’t f*ck with ur sexual health” – przestrzegają Panowie z Alt-J. 

Ci, którzy wybiorą się na koncerty Alt-J w ramach ich wiosennej trasy po USA i Kanadzie, będą mogli liczyć na gratisowe gadżety. ;)

Członkowie zespołu dołączyli bowiem do akcji promującej bezpieczny seks i razem z organizatorami akcji Life BEAT będą rozdawać widowni prezerwatywy! O oryginalnej inicjatywie Alt-J poinformowało fanów na Twitterze.

 

Dołączamy do Lifebeat, by mówić o seksie, ryzyku + wspierać organizację podczas wiosennej trasy. Rozglądajcie się za nimi na naszych najbliższych koncertach, żeby powiedzieć “cześć”, złapać kilka kondomów i dowiedzieć się, jak się zabezpieczać.

Pomysł całkiem sensowny, tym bardziej, że wiosną przecież szczególnie łatwo stracić głowę od nadmiaru motyli w brzuchu. ;)

 

“Don’t f*ck with ur sexual health” – przestrzegają Panowie z Alt-J. Ci, którzy wybiorą się na koncerty Alt-J w ramach ich wiosennej trasy po USA i Kanadzie, będą mogli liczyć na gratisowe gadżety. ;) Członkowie zespołu dołączyli bowiem do akcji promującej bezpieczny seks i razem z organizatorami akcji Life BEAT będą rozdawać widowni prezerwatywy! O oryginalnej inicjatywie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →