Chłopaki z Forget about Julia nie dają o sobie zapomnieć. Właśnie wydali debiutancką płytę.


14 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Ich pierwszy krążek No One Else ujrzał światło dzienne 8 grudnia.

Obiecali pojawienie się longplay’a jeszcze w tym roku i dotrzymali słowa. Nowy zespół na polskiej scenie indie rock/alternative folk Forget about Julia właśnie wydał swoją debiutancką płytę, której można posłuchać… za darmo!

Nastrojowe kawałki z płyty No One Else miękko wpływają do małżowiny, a w każdym utworze słychać charakterystyczną gitarę i oryginalny wokal, który urzeka głębią, jak ten należący do świętej pamięci Marka Sandmana z Morphine.

Chłopaki z Forget about Julia stworzyli na No One Else naprawdę wyjątkowy klimat, a poza tym szacun należy im się za to, że brzmią równie dobrze śpiewając po angielsku, jak i po polsku.

Materiału z debiutanckiej płyty zespołu możecie posłuchać za darmo w serwisach YouTube, Spotify i Bandcamp.

Ich pierwszy krążek No One Else ujrzał światło dzienne 8 grudnia. Obiecali pojawienie się longplay’a jeszcze w tym roku i dotrzymali słowa. Nowy zespół na polskiej scenie indie rock/alternative folk Forget about Julia właśnie wydał swoją debiutancką płytę, której można posłuchać… za darmo! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →