Chcesz zabłyszczeć w łóżku? Passion Dust zamienia seks w… magię!


05 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Passion Dust to produkt dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez brokatu. Życia intymnego również… ;)

Dobra miłość robi magię – tak brzmi hasło reklamowe zmysłowego pyłku – nowości, która od razu podbiła serca namiętnych internautów.

Pomysł jakże spektakularny w swej prostocie. Należy nabyć przez internet kapsułkę wypełnioną brokatem (który podobno spełnia wszelkie normy i standardy), na godzinę przed stosunkiem umieścić ją w waginie, a potem… już dzieje się tylko magia.

#PassionDust

Post udostępniony przez Ms.B (@passionbomb)

Ten błyszczący (i błyskotliwy?) produkt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem użytkowników i aktualnie jest niestety wyprzedany. :( Więc jeśli ktoś ma ochotę na seks w wersji glamour musi jeszcze chwilkę się wstrzymać. Lub pokombinować ze zmysłowym proszkiem w wersji DIY. ;)

Tylko uwaga, producenci niestety nie podali sposobu, jak tego magicznego pyłku łatwo i skutecznie pozbyć się z pościeli.

Passion Dust to produkt dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez brokatu. Życia intymnego również… ;) Dobra miłość robi magię – tak brzmi hasło reklamowe zmysłowego pyłku – nowości, która od razu podbiła serca namiętnych internautów. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →