Chcesz w 2018 roku odnieść sukces? Stosuj się do 5 zasad Steve’a Jobsa.


01 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Dowiedz się co zrobić, aby w 2018 roku było Ci dobrze.

Posylwestrowy kacyk wyleczony? No to czas najwyższy zabrać się za realizację noworocznych postanowień. Jeśli ktoś nadal ma takie ambicje. ;) Jednak zamiast standardowych złudzeń w temacie ograniczenia kalorii, promili i innego dobra niekoniecznie polecanego przez lekarzy, warto po prostu pamiętać o kilku basicach, które na pewno ułatwią Wam życie i sprawią, że 2018 będzie pasmem sukcesów i… porażek (bo one też są OK). ;)

Steve Jobs odniósł sukces, ponieważ pamiętał o kilku fundamentalnych, choć czasem mogłoby się wydawać, bardzo banalnych sprawach. Oto 5 zasad, którymi Steve Jobs kierował się w życiu i biznesie – warto je sobie w 2018 roku przypominać jak najczęściej. :)

1. Pieniądze szczęścia nie dają – tego, co najbardziej kochamy nie da się kupić za pieniądze. A najcenniejszą rzeczą, jaką mamy jest oczywiście czas.

via GIPHY

2. Warto przyznawać się do błędów, bo jeśli tworzysz coś innowacyjnego, na pewno ich nie unikniesz. Im szybciej się do nich przyznasz i je odpuścisz, tym szybciej będziesz mógł zająć się rozwojem innych tematów.

via GIPHY

3. Rób to, co kochasz, bo w pracy spędzasz przynajmniej 1/3 swojego życia. Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojej pasji, która będzie Twoją pracą – nie odpuszczaj. Świadomość tego, że odwalasz kawał dobrej roboty to jeden z podstawowych warunków życiowej satysfakcji.

via GIPHY

4. Bądź konsekwentny, bo sukces odnoszą ci, których cechuje samozaparcie i wytrwałość w działaniu.

via GIPHY

5. Otaczaj się ludźmi. Takimi, którzy potrafią serwować konstruktywną krytykę. Najwspanialsze rzeczy w biznesie nigdy nie są dziełem jednostki – to zawsze efekt pracy zespołowej – twierdził Jobs, dla którego idealnym modelem biznesowym był… zespół The Beatles.

No to Szczęśliwego Nowego Roku pełnych sukcesów na miarę Steve’a Jobsa & Beatlesów! ;)

Dowiedz się co zrobić, aby w 2018 roku było Ci dobrze. Posylwestrowy kacyk wyleczony? No to czas najwyższy zabrać się za realizację noworocznych postanowień. Jeśli ktoś nadal ma takie ambicje. ;) Jednak zamiast standardowych złudzeń w temacie ograniczenia kalorii, promili i innego dobra niekoniecznie polecanego przez lekarzy, warto po prostu pamiętać o kilku basicach, które […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →