Chcesz się nosić modnie i wygodnie? Najlepsze stylówy znajdziesz na Targach Slow Fashion!


27 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Olać centra handlowe i sieciówki! Najładniej będziesz wyglądać w ciuchach polskich projektantów. 

Mają świeże spojrzenie na modę, znają najnowsze trendy i świadomie podchodzą do swojej pracy – tak można w skrócie opisać projektantów, których ubrania i akcesoria będzie można kupić podczas Targów Slow Fashion w Warszawie.

Jeśli moda to dla Ciebie coś więcej, niż kopiowanie stylówek z najnowszego nr Avanti, chcesz być pewien, że Twojej koszulki nie szyły “małe chińskie rączki” i nie chcesz się któregoś dnia dowiedzieć z TVN 24, że bluza, którą nosisz na swej nagiej piersi jest z toksycznej bawełny… to na 100% powinieneś tam być!

Ambasadorami marcowej #11 edycji Targów Slow Fashion są projektanci, którzy stworzyli już rozpoznawalne na rodzimym rynku marki:

  • Filip Ferens – The Urban Beard
  • Anna Migacz Lesińska – CARGO by OWEE, Mnishkha
  • Rilla Pawlaczyk – Rilke
  • Bożka Boziahontas Karska – YES TO DRESS
  • Kamila Dzieżyc – Pani-ka
  • Kasia Szegidewicz – LA BOBA.

Przestrzeń targów zorganizowanych na Stadionie Narodowym zostanie podzielona na poszczególne strefy: Premium, Casual, Street, Elegance, Męską oraz Kids, w których łącznie swoje projekty wystawi ponad 200 wystawców z całej Polski. Poza ciekawymi ubraniami i dodatkami na Targach Slow Fashion będzie można też zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki, nauczyć się fajnych rzeczy w Warsztatowni i skonsultować swoje zakupy ze stylistką.

A wszystko to wydarzy się już w dniach 3-4 marca 2018 w Warszawie.

Olać centra handlowe i sieciówki! Najładniej będziesz wyglądać w ciuchach polskich projektantów.  Mają świeże spojrzenie na modę, znają najnowsze trendy i świadomie podchodzą do swojej pracy – tak można w skrócie opisać projektantów, których ubrania i akcesoria będzie można kupić podczas Targów Slow Fashion w Warszawie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →