Chcesz pisać, jak John Lennon, David Bowie albo Kurt Cobain? Dzięki francuskiemu grafikowi teraz jest to możliwe!


10 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wystarczy pobrać specjalne czcionki z SongwritersFonts.com!

Pisać, jak najwięksi songwriterzy w historii muzyki? To na pewno marzenie wielu z nas. :) I choć w temacie treści liczy się przede wszystkim talent, jeśli chodzi o formę – teraz możecie bez problemu pisać, jak Kurt Cobain, John Lennon czy David Bowie!

Francuski grafik Nicolas Damiens zaprojektował czcionki bazując na ręcznie napisanych tekstach znanych muzyków. Na warsztat wziął pismo Johna Lennona, Davida Bowie’go, Kurta Cobaina, Leonarda Cohena i Serge’a Gainsbourga. 

Uważa się, że pismo oddaje charakter człowieka, dlatego Damiens stwierdził, że pisanie czcionkami znanych songwriterów będzie inspirujące dla młodych twórców. Ale poza pięknymi balladami możecie oczywiście użyć Songwriters Fonts również do napisania urodzinowych życzeń lub zrobienia listy zakupów. ;)

Czcionki Nicolasa Damiensa można za darmo pobrać TUTAJ. Pamiętajcie tylko, że czcionki a’la Lennon, Cobain czy Cohen przeznaczone są jedynie do użytku osobistego.

Fot.: https://www.songwritersfonts.com

Wystarczy pobrać specjalne czcionki z SongwritersFonts.com! Pisać, jak najwięksi songwriterzy w historii muzyki? To na pewno marzenie wielu z nas. :) I choć w temacie treści liczy się przede wszystkim talent, jeśli chodzi o formę – teraz możecie bez problemu pisać, jak Kurt Cobain, John Lennon czy David Bowie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →