CeZik po dwóch latach przerwy odpala nowy projekt!


26 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Artysta z najlepszymi klejnutami w kraju powraca z bardzo ambitnym planem!

Jego covery, filmiki i piosenki zostały wyświetlone łącznie ponad 140 000 000 razy, jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci, a jego nagrania, takie jak kuchenny cover kawałka Sic! zespołu Hey czy składanka “Od tyłu i klasycznie” bez przesady można nazwać kultowymi. Panie i Panowie… CeZik is back!

Co Cezary Nowak aka CeZik porabiał przez ostatnie dwa lata i jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Wszystkiego dowiecie się z klipu, w którym on sam tłumaczy, dlaczego warto mu sypnąć. ;)

No i już wszystko jasne! CeZik ma zamiar jeszcze w tym roku wydać nową płytę, a jeśli wszystko dobrze pójdzie – nakręcić też jakiś fajny teledysk (a może nawet i dwa). Ale żeby to wszystko mogło stać się czasem przyszłym dokonanym – potrzebna jest Wasza pomoc. CeZik odpali swój nowy projekt, jeśli sypniecie mu groszem. W zamian możecie otrzymać w pakiecie pełen szacunek razem z osobistymi podziękowaniami wygranymi przez CeZika na ukulele oraz mnóstwo innych zaszczytów i atrakcji!

Wszelkie szczegóły crowdfundingowej akcji CeZika znajdziecie na OdpalProjekt.pl. Jak na razie CeZikowi pomogło już 305 osób, a w zaledwie kilka dni artysta zebrał ponad 2/3 kwoty! Wszystko wskazuje więc na to, że nowa płyta CeZika pojawi się jeszcze w tym roku. Trzymamy kciuki! :)

Artysta z najlepszymi klejnutami w kraju powraca z bardzo ambitnym planem! Jego covery, filmiki i piosenki zostały wyświetlone łącznie ponad 140 000 000 razy, jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci, a jego nagrania, takie jak kuchenny cover kawałka Sic! zespołu Hey czy składanka “Od tyłu i klasycznie” bez przesady można nazwać kultowymi. […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →