Cacao Art Celebration – wyrusz w podróż do krainy marzycieli


22 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Cacao Art Celebration, to wydarzenie łączące miłość do przyrody, cacao, wiedzy, rozwoju świadomości i art-u. Organizatorzy tworzą kulturę cacao w synergii ze sztuką i naturą.

Ceremonie kakao są popularnym rytuałem w społecznościach zajmujących się jogą. Wykorzystywane są do celów duchowych, leczniczych i obrzędowych do wewnętrznego przebudzenia i twórczego przewodnictwa. Czyste kakao jest używane jako lek otwierający serce, aby ludzie mogli bezpiecznie doświadczyć przebudzenia, objawienia i wewnętrznego uzdrowienia.

Czego możesz doświadczyć podczas ceremonii kakao:

  • Otwierająca serce podróż jedności, miłości i ekstazy
  • Terapia lecznicza – uwalnianie blokad, rozpoznawanie wzorców, podążanie za sercem
  • Znalezienie połączenia z najwyższą jaźnią, własną mocą i prawdą
  • Podróż szamańska lub duchowa
  • Przestrzeń do wejścia w medytację – możliwość wyciszenia umysłu, połączenia się z mądrością i duchem w sobie
  • Równowaga energii męskiej i żeńskiej w ciele
  • Zwiększona kreatywność
cacao art celebration

Cacao Art Celebration – całonocna ceremonia cacao, jakiej jeszcze nie było…

Pod koniec sierpnia pod Warszawą odbędzie się Cacao Art Celebration. Na tę okazję, do Polski przyleci Mose ze swoim Cacao Dance. Oprócz niego, wystąpią również ShataQS z zespołem, Ifi Ude & Bart Pałyga, Goga, Andrew Kinsky & Jacek Piotrowicz i inni.

Podczas Cacao Art Celebration będzie można zobaczyć także prace artystów sztuk wizualnych: Marcin Urzędowski z Madam Miko dzielący się swoim ”Portretem Duszy”, Marta Kowalska z projektem „Mujeres Medicina Project” i Novraka z magicznymi kolażami.

Chata mocy wypełni się warsztatami – anielskim głosem Sylwii Glimasińkiej i warsztatem „Jesteśmy muzyką” Asi Pyrek. Wybrzmi też wieczornymi pieśniami mocy. W Namiocie Wyrazu zatopisz się w opowieściach i wykładach siedząc na trawie w bliskim kontakcie z inspiratorem. Żywiołaki Art’u, czyli między innymi: Techno Szamanka, Angie Zysk, Teatr Ognia Manipura, THEOSS – chór organicznej szkoły śpiewu, tancerze, performerzy otoczą Cię magią swojego przepływu i wspaniałej energii.

Czekać na Ciebie będzie również alchemiczna tawerna z różnymi gatunkami cacao i nie tylko, owoce, wege jedzenie i pole namiotowe. Po koncertach i aktywnościach odbędzie się nocne ognisko w rytmie bębnów, instrumentów, śpiewów i tańca.

Cacao Art Celebration – bilety

Cacao Art Celebration odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia 2021 w Osadzie Firleje niedaleko Warszawy. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Cacao Art Celebration, to wydarzenie łączące miłość do przyrody, cacao, wiedzy, rozwoju świadomości i art-u. Organizatorzy tworzą kulturę cacao w synergii ze sztuką i naturą. Ceremonie kakao są popularnym rytuałem w społecznościach zajmujących się jogą. Wykorzystywane są do celów duchowych, leczniczych i obrzędowych do wewnętrznego przebudzenia i twórczego przewodnictwa. Czyste kakao jest używane jako lek […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Cacao Art Celebration

Biletomat.pl
222 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →