Brytyjska grupa LIFE na jedynym koncercie w Polsce


18 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół LIFE w najbliższy piątek, 20 września wydaje swój drugi album studyjny - A Picture of Good Health, a już 6 października zagrają koncert w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

Pochodzący z Hull w Wielkiej Brytanii zespół LIFE w 2017 roku wydał swój debiutancki album Popular Music. Prace nad krążkiem były rozciągnięte, a nagrany materiał to muzyczny kolaż dokumentujący ich początki oraz rozwój. Płyta znalazła się na liście BBC Radio 1 Albums Of The Year.

LIFE – Popular Music

LIFE – A Picture of Good Health – premiera 20 września

Na najbliższy piątek, 20 września, zaplanowana jest premiera ich drugiego długogrającego krążka. Album zatytułowany A Picture of Good Health wydany zostanie nakładem wytwórni Afghan Moon. Za produkcję płyty odpowiada Luke Smith, który współpracował z takimi zespołami jak Foals, Everything Everything czy Depeche Mode.

W warstwie lirycznej poprzedni album odnosił się do współczesnego świata, w szczególności do polityki i problemów społecznych. Tym razem tematy tekstów są bardziej osobiste, ponieważ bracia i autorzy tekstów Mez i Mick zmierzyli się z własnymi emocjami, doświadczeniami i motywacjami.

Wydawnictwo promują single: Moral Fibre, Hollow Thing oraz najnowszy Bum Hour.

LIFE – Bum Hour

LIFE w Polsce – bilety

Krótko po premierze płyty, bo już 6 października, nowego materiału będzie można posłuchać na żywo, podczas koncertu w warszawskich Hybrydach. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

LIFE - Warszawa, Hybrydy | 06.10.2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.