Brytyjska diva powraca do Polski! Jessie Ware wystąpi w Krakowie i Warszawie.


27 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jessie Ware promować będzie swoją najnowszą płytę Glasshouse.

Mówi się o niej, że jest następczynią Sade, nagrywała m.in. z SBTRKT i Edem Sheeranem, a kilka miesięcy temu została mamą. Jessie Ware – posiadaczka jednego z najpiękniejszych głosów w UK w marcu 2018 roku zagra w Polsce 2 koncerty promujące jej najnowszy krążek.

Poza materiałem z bardzo osobistego albumu Glasshouse na krakowskiej Tauron Arenie i warszawskim Torwarze na pewno będzie można usłyszeć największe hity brytyjskiej wokalistki, takie jak Wildest Moments czy Say You Love Me.

Jessie Ware zagra w Krakowie 4 marca, a dwa dni później pojawi się w Warszawie. Bilety na poprzednie koncerty Jessie Ware w Polsce wyprzedały się na pniu, dlatego zamiast czekać na ostatnią chwilę z kupnem biletu, warto się w niego zaopatrzyć już teraz. :)

 

Jessie Ware promować będzie swoją najnowszą płytę Glasshouse. Mówi się o niej, że jest następczynią Sade, nagrywała m.in. z SBTRKT i Edem Sheeranem, a kilka miesięcy temu została mamą. Jessie Ware – posiadaczka jednego z najpiękniejszych głosów w UK w marcu 2018 roku zagra w Polsce 2 koncerty promujące jej najnowszy krążek. Zobacz także Posłuchajcie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →