Brodway w Warszawie? Agustin Egurrola i Smolik zrobili niezłe show! #Boxality


14 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Boxality to najlepsi polscy tancerze, świetna muza Smolika i opowieść o problemach ludzi uwięzionych w miejskiej dżungli. 

Klimat Brodwayu w Warszawie? Agustin Egurrola wraz z tancerzami ze swojej szkoły stworzył na deskach Teatru Palladium pierwszy polski performance w stylu offowych, nowojorskich musicali!

Boxality to multimedialne widowisko taneczne z niezwykłą scenografią i muzyką skomponowaną przez Smolika. Spektakl opowiada o współczesnych ludziach uwięzionych w “miejskich boxach”.

Całe życie żyjemy w pudełkach, boxach dosłownie i w przenośni. Nasze mieszkania, kościoły, biurowce, centra handlowe to mniejsze,lub większe pudełka. (…) Największym jednak naszym pudełkiem jest nasz mózg, pełen lęków, ograniczeń, słabości. (…) Mówimy, że chcemy coś zmienić, być wolni, ale wolność i szczęście, wymaga stanowczej decyzji, determinacji, wreszcie odwagi, a na to często jesteśmy za słabi.O tych naszych pudełkach, ograniczeniach, życiu, miłości chciałem Wam opowiedzieć w Boxality….

Tak o swoim nowym projekcie opowiada Agustin Egurrola. Boxality zapowiada się całkiem nieźle! Jeśli lubicie taneczne emocje i kręcą Was musicale w nietypowym wydaniu – koniecznie zobaczcie Boxality na żywo! Premiera spektaklu odbędzie się 21 listopada w Teatrze Palladium. Wstęp dla osób powyżej 16 roku życia.

Boxality to najlepsi polscy tancerze, świetna muza Smolika i opowieść o problemach ludzi uwięzionych w miejskiej dżungli.  Klimat Brodwayu w Warszawie? Agustin Egurrola wraz z tancerzami ze swojej szkoły stworzył na deskach Teatru Palladium pierwszy polski performance w stylu offowych, nowojorskich musicali! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →