Brodka zaprasza do najlepszych klubów w Polsce. „Już myślimy, czym Was i siebie zaskoczyć…”


25 listopada 2017

Podziel się newsem:

Po „eleganckiej” trasie Clashes Brodka wraca do klubowego grania.

Brodka zmienia się jak w kalejdoskopie i za każdym razem pozytywnie zaskakuje. Po trasie promującej album CLASHES, która odbyła się w najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce, Monika postanowiła wrócić do klubowych klimatów.

Na 5 grudniowych koncertach Brodka zaśpiewa przeboje z 3 ostatnich wydawnictw w nowych aranżacjach. Ale, jak obiecuje wokalistka, to nie koniec atrakcji.

Sama nie mogę się doczekać tej klubowej energii która nas czeka. Dawno nas nie było w takiej odsłonie. Już myślimy czym Was i siebie zaskoczyć…

Jako support na wszystkich koncertach wystąpi Basia Wrońska znana z duetu Ballady i Romanse.

Gdzie i kiedy będzie można podylać z Brodką na parkiecie? Oto rozpiska BRODKA TOUR 2017:

  • WROCŁAW 1 grudnia – Centrum Koncertowe A2
  • ŁÓDŹ 2 grudnia – Klub Wytwórnia
  • POZNAŃ 6 grudnia – Klub Muzyczny B17
  • GDAŃSK 7 grudnia – Stary Maneż
  • KATOWICE 17 grudnia – MegaClub

Po „eleganckiej” trasie Clashes Brodka wraca do klubowego grania. Brodka zmienia się jak w kalejdoskopie i za każdym razem pozytywnie zaskakuje. Po trasie promującej album CLASHES, która odbyła się w najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce, Monika postanowiła wrócić do klubowych klimatów. Na 5 grudniowych koncertach Brodka zaśpiewa przeboje z 3 ostatnich wydawnictw w nowych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.