Brodka obchodzi 31. urodziny! Z tej okazji przypominamy jej stare klipy sprzed dekady.


07 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Monika to prawdziwa mistrzyni metamorfozy!

Brodce stuknęła kolejna wiosna, (czy raczej zima). I choć ma na karku dopiero 31 lat przeżyła już przynajmniej 9 artystycznych wcieleń. Jak prawdziwa kocica.

Dziś jest ikoną stylu, a jej kolejne sceniczne kreacje to prawdziwe dzieła sztuki. Poza tym Brodka angażuje się nie tylko w projekty muzyczne – od zeszłego roku zamieszcza też swoje kulinarne przepisy – Monia Mąci kuchnia na kulinarnym zakręcie i wiecznym eksperymencie.

A jak to było kiedyś? Zanim Brodka zaczęła robić modową grandę – bywało różnie. ;) W dniu 31. urodzin wokalistki przypominamy jej pierwsze teledyski sprzed prawie 10 lat. Ależ ona się zmieniła!

Monika Brodka owinięta… taśmą z kasety VHS. Mamy nadzieję, że nie było to nagranie z I komunii Św. ;)

Monika Brodka zrobiona na Christinę Aguilerę. I te włosy na karbownice. <3

Monia w roli stylowej woźnej/szatniarki. Ah, te szkolne czasy… ;)

Monika na skuterku w czasach, kiedy posiadanie satelity, koszulki z Garfieldem i lampy w kolorowe kwiatki było szczytem marzeń każdego nastolatka.

No, ale na szczęście dziś Brodka świętuje zapewne w takim stylu. :) Stówka Monia!

Monika to prawdziwa mistrzyni metamorfozy! Brodce stuknęła kolejna wiosna, (czy raczej zima). I choć ma na karku dopiero 31 lat przeżyła już przynajmniej 9 artystycznych wcieleń. Jak prawdziwa kocica. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →