Brodka ma dla fanów 3 dobre wiadomości!


03 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tęskniliście za Brodką? Niedługo będziecie mogli ją spotkać na Open’er Festival 2018 oraz na 3 koncertach “bez prądu”.

Brodka ma dla Was 3 niespodzianki!

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że Brodka pojawi się gościnnie podczas Open’er Festival 2018. Artystka wystąpi na na Firestone Stage razem z Barbarą Wrońską. Obie wokalistki wystąpią razem na scenie w Gdyni w czwartek, 5 lipca.

Ponadto niedługo będzie miała swoją premierę nowa płyta Brodki z utworami nagranymi w ramach kultowego cyklu „MTV Unplugged”.

Trzecią niespodzianką jest natomiast zapowiedź 3 koncertów “bez prądu”, które Brodka zagra jesienią. Podczas trzech akustycznych koncertów w ramach cyklu „MTV Unplugged” przekrojowo pojawią się piosenki z kilku ostatnich wydawnictw Brodki włącznie z debiutancką płytą.

Na scenie artystce towarzyszyć będzie 12-osobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła. Brodka akustycznie zagra 15 września w Poznaniu, 20 września we Wrocławiu, a cykl koncertów zamknie występ w Warszawie 26 września.

Tęskniliście za Brodką? Niedługo będziecie mogli ją spotkać na Open’er Festival 2018 oraz na 3 koncertach “bez prądu”. Brodka ma dla Was 3 niespodzianki! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →