Kim są Brodacze? Poznaj ulubieńców Łąki Łan!


26 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Poznańskie trio zaprezentuje materiał z debiutanckiego albumu.

W skład zespołu Brodacze Live Act wchodzą: Kuba Kałamaja, Wojciech Kucharski i Kamil Neumann.

W ubiegłym roku pojawiła się ich debiutancka płyta. #beardoelectro to połączenie elektroniki z  brzmieniem żywych instrumentów, takich jak gitary, syntezatory, flażolety i wokale.

O sobie piszą:

Albus Dumbledore, Mieszko I oraz Święty Mikołaj to tylko przykłady postaci, które dowodzą, że owłosienie w okolicach ust i polików predestynuje do rzeczy wielkich. Brody rosną nam nie od wczoraj, a ale nie o brodach tu się będziemy rozpisywać. Zapraszamy na podróż w krainę ambitnej elektroniki miksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. Biodra i gira same się gibią, a o dobry vibe dbają poznańscy elektro-brodacze, co to grają #beardoelectro.

Brodacze zostali docenieni przez zespół Łąki Łan i wystąpili razem z nimi w trakcie dwóch tras koncertowych, podczas których zyskali grono fanów.

Zespół zagrał koncerty w największych polskich miastach, a także pojawił się na takich festiwalach jak Spring Break, Kortowiada czy Kazimiernikejszyn.

Najbliższa okazja do usłyszenia zespołu na żywo już 16 marca w poznańskim klubie Schron. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Poznańskie trio zaprezentuje materiał z debiutanckiego albumu. W skład zespołu Brodacze Live Act wchodzą: Kuba Kałamaja, Wojciech Kucharski i Kamil Neumann. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać W ubiegłym roku pojawiła się ich […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →