Powstał magazyn dla dziewczyn, które lubią palić skręty!


10 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Jeśli kojarzysz blanty tylko z klipów rap-gangsterów oraz instagrama Miley Cyrcus, właśnie masz okazję by spojrzeć na temat cannabis z zupełnie innej, piękniejszej perspektywy.

Sześć świadomych kobiet, które mają za sobą pracę w agencjach kreatywnych, designie i reklamie, postanowiło wydać internetowy magazyn BROCCOLI. Stworzony został przez dziewczyny – dla dziewczyn, by pokazać inną, “piękniejszą” stronę kultury cannabis.

W magazynie doszukamy się sesji zdjęciowych, artykułów, wywiadów, które przedstawiają marihuanę w kontekście kultury, kina, sztuki, muzyki. Założycielki inspirują się subkulturą „stonerów”, czyli ludźmi lubiącymi palić konopie indyjskie.

Niestety, pierwszy numer magazynu został wyprzedany:( W ciągu roku, mają ukazać się jedynie 3 edycje – następna już na wiosnę!

fot: Magazyn Broccoli

Jeśli kojarzysz blanty tylko z klipów rap-gangsterów oraz instagrama Miley Cyrcus, właśnie masz okazję by spojrzeć na temat cannabis z zupełnie innej, piękniejszej perspektywy. Sześć świadomych kobiet, które mają za sobą pracę w agencjach kreatywnych, designie i reklamie, postanowiło wydać internetowy magazyn BROCCOLI. Stworzony został przez dziewczyny – dla dziewczyn, by pokazać inną, “piękniejszą” stronę […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →