Brave Festival 2018 – najodważniejszy festiwal sezonu rusza we Wrocławiu!

Obserwuj nas na instagramie:

Kontrowersyjne tematy na pokazach Forbidden Cinema, a na finał wyjątkowy koncert Jimka z orkiestrą z Nairobi. Najbliższe dnie we Wroclove upłyną pod hasłem Brave Festival!

W dniach od 13 do 22 lipca w stolicy Dolnego Śląska będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć niebanalne projekty, tworzone przez ludzi odważnych, ludzi, którzy mówią skąd pochodzą, jakie są ich wartości, jaka jest ich tradycja, duchowość.

Brave Festival 2018 to festiwal nie o dziełach sztuki, ale o sztuce, dzięki której można ocalić i ochronić tysiące zapomnianych, porzuconych, osamotnionych kultur i ludzi. Festiwal ludzi, którzy nie godzą się na wzorce lansowane przez kulturę masową, którzy szukają najgłębszych z możliwych źródeł inspiracji – inspiracji wewnętrznej. Ludzi wrażliwych i tolerancyjnych, którzy nie obawiają się pogłębiania swojej wrażliwości.

Niesamowicie bogaty program składa się z kilku części, m.in. Forbidden Cinema, Brave Akademia, Brave Meetings czy Brave Contexts.

Festiwal zainauguruje koncert Syryjskiej orkiestry z towarzyszeniem polskich muzyków z Orkiestry Leopoldinum we Wrocławiu, zaś finał to wyjątkowy koncert Radzimira Dębskiego z amatorską orkiestrą symfoniczną pochodzącą z kenijskiej stolicy Nairobi.

Cały program Brave Festival 2018 znajdziecie TUTAJ.

Kontrowersyjne tematy na pokazach Forbidden Cinema, a na finał wyjątkowy koncert Jimka z orkiestrą z Nairobi. Najbliższe dnie we Wroclove upłyną pod hasłem Brave Festival! W dniach od 13 do 22 lipca w stolicy Dolnego Śląska będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć niebanalne projekty, tworzone przez ludzi odważnych, ludzi, którzy mówią skąd pochodzą, jakie są ich […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →