Bohaterka Twin Peaks i partnerka Davida Lyncha przyjedzie do Polski. Chrysta Bell zagra koncert klubie Smolna.


20 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Artystka łączy pop, rock, jazz i soul tworząc oryginalny styl nazwany dream pop.

Razem z Davidem Lynchem nagrała dwie płyty – This Train oraz Somewhere In The Nowhere. W tym roku wydała swój solowy album We Dissolve, a na przyszły zapowiada kolejną EPkę i europejską trasę koncertową.

Eklektyczna i ekscytująca… Pełna gracji i enigmatyczna… – tak o Chrysta Bell napisał magazyn Billboard i trudno się z nim nie zgodzić. Chrysta Bell – sceniczna partnerka Lyncha, jego muza i agentka FBI Tamara Preston z serialu Twin Peaks 22 kwietnia 2018 odwiedzi Polskę, by zagrać koncert w klubie Smolna w Warszawie.

Charyzmatyczna artystka na pewno stworzy na scenie niepowtarzalny klimat, także śmiało wpisujcie sobie ją w przyszłoroczne, muzyczne kalendarze. :)

Artystka łączy pop, rock, jazz i soul tworząc oryginalny styl nazwany dream pop. Razem z Davidem Lynchem nagrała dwie płyty – This Train oraz Somewhere In The Nowhere. W tym roku wydała swój solowy album We Dissolve, a na przyszły zapowiada kolejną EPkę i europejską trasę koncertową. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →