Biedronka ruszyła z kolejną promką na winyle. Są… jeszcze tańsze!


01 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na półkach znajdziecie m.in. płyty Kendricka Lamara, Grace Jones i Niny Simone.

Teraz kupując bułki i mleko możecie przy okazji wrócić do domu z czarnymi krążkami pełnymi dobrej nuty. W Biedronce po raz kolejny ruszyła oferta specjalna z płytami winylowymi, które są tanie, jak barszcz – kosztują jedynie – 34.99 peelenów!

Kogo tym razem możecie upolować na super-promce w Biedronce? Tym razem w dyskontowym repertuarze znalazł się m.in. dobry hip hop (Kendrick Lamar, Public Enemy), trochę jazzu (John Coltrane, Nina Simone), jeszcze więcej klasycznego rocka (Rollling Stones, The Who) i sporo polskiej muzy (Hey, Soyka, Rodowicz, Lady Pank).

A poza tym jeszcze kilka perełek, jak Tubular Bells Mike’a Oldfielda czy Nightclubbing Grace Jones.

Dokładną listę winyli dostępnych w Biedronce znajdziecie tutaj. Róbcie listę i pędźcie do Biedry, bo wiadomo, że takie winyle schodzą lepiej, niż świeże bułeczki. ;)

via GIPHY

Na półkach znajdziecie m.in. płyty Kendricka Lamara, Grace Jones i Niny Simone. Teraz kupując bułki i mleko możecie przy okazji wrócić do domu z czarnymi krążkami pełnymi dobrej nuty. W Biedronce po raz kolejny ruszyła oferta specjalna z płytami winylowymi, które są tanie, jak barszcz – kosztują jedynie – 34.99 peelenów! Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →