Białe kozaczki, brzydki sweter i szczęśliwe skarpetki. To pomoże Ci stylowo przetrwać zimę stulecia.


05 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W twojej szafie nadal zalegają skórzane botki i wełniany trencz? Następnym razem będąc u cioci na imieninach lepiej zajrzyj do babcinej (lub dziadkowej) garderoby!

Meteorolodzy straszą nas srogimi mrozami i śniegami. Koniecznie trzeba więc skompletować garderobę, która ochroni nasze nogi, uszy i pozostałe członki. Na szczęście w tym sezonie króluje vintage – to, co jeszcze niedawno było obciachem, w sezonie zima 2017/2018 będzie największym lansem. Jest więc szansa na piękne stylówy prosto z recyclingu. ;)

Chcesz stylowo przetrwać zimę stulecia? Te rzeczy muszą znaleźć się w Twojej szafie.

BIAŁE KOZACZKI powracają do łask. I już nie kojarzą się z Mandaryną, ale pojawiają się w modnych stylizacjach takich panienek, jak Bella Hadid czy Emily Ratajkowsky.

BRZYDKI SWETER to obowiązkowy element zimowych, hipsterskich imprez. Im brzydszy, tym lepszy.

SZCZĘŚLIWE SKARPETKI. Nie, skarpetki nie muszą już być “niewidoczne”. Nie, skarpetki nie muszą być do pary (czyt. identyczne). Te z kolekcji Happy Socks czy Many Mornings są tak urocze, że podwijanie nogawek stanie się oczywistością.

KASZKIET. W tym sezonie nie będziesz na bakier z trendami pod warunkiem, że zaopatrzysz się w retro nakrycie głowy. Alternatywnie możesz wybrać beret z antenką. Niekoniecznie moherowy. ;)

KOŻUCH. Jeśli w szafie Twojej mamy, babci lub prababci znajdują się jeszcze relikty z czasów komunizmu – koniecznie złap za kożuch, który w tym sezonie powrócił w wielkim stylu wypierając wszelkie puchowe kurteczki.

W twojej szafie nadal zalegają skórzane botki i wełniany trencz? Następnym razem będąc u cioci na imieninach lepiej zajrzyj do babcinej (lub dziadkowej) garderoby! Meteorolodzy straszą nas srogimi mrozami i śniegami. Koniecznie trzeba więc skompletować garderobę, która ochroni nasze nogi, uszy i pozostałe członki. Na szczęście w tym sezonie króluje vintage – to, co jeszcze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →