Beyonce pochwaliła się fotami z koncertu w Warszawie i zdradziła kolejne szczegóły o nowej płycie!


03 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na stronie gwiazdy pojawiła się obszerna galeria zdjęć z koncertu na Stadionie Narodowym!

W minioną sobotę Beyonce i Jay-Z porwali publiczność Stadionu Narodowego w Warszawie ponad 2 godzinnym koncertem. Mimo pewnych problemów technicznych, wysęp państwa The Carters zdecydowanie należał do udanych, a o tym, że w Warszawie Beyonce i Jay Z naprawdę dali czadu można przekonać się oglądając galerię zdjęć, którą Beyonce zamieściła na swojej oficjalnej stronie.

Poza fotkami z koncertu pojawiły się też w niej urocze fotki stolicy i jej najbardziej klimatycznych zakątków – w fotograficznej relacji widać się m.in. Warszawską Syrenkę, Kolumnę Zygmunta III Wazy oraz stare kamieniczki. Zdjęcia z wizyty Beyonce i Jay’a Z w Polsce możecie obejrzeć KLIKAJĄC TUTAJ. 

Ale to nie koniec niespodzianek. Beyonce niedawno zdradziła też na Faceboooku, że wspólna płyta The Carters, dostępna będzie nie tylko w wersji cyfrowej.  Album na płycie CD z 24-stronicową książeczką trafi do sklepów muzycznych już w najbliższy piątek 6 lipca! Przypomnijmy – na płycie znalazł się singiel ‘APESHIT’, do którego kultowy już teledysk kręcony był we wnętrzach najsłynniejszego francuskiego muzeum – w Luwrze.

Album ‘Everything Is Love’ zdobył sławę na długo, zanim się ukazał. Plotki o wspólnej płycie Królowej Popu i Króla Hip-Hopu krążyły od kiedy Beyonce i Jay-Z wyruszyli na wspólną trasę koncertową w 2014 oku. I gdy nawet najwytrwalsi fani przestali wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… podczas pewnego czerwcowego koncertu w Londynie para ogłosiła, że w serwisach streamingowych i na iTunes właśnie ukazała się ich nowa płyta.

Teraz krążek dostępny będzie także w formie fizycznej – na razie na płycie CD, wkrótce także na winylu.

Tracklista:
1. SUMMER
2. APESHIT
3. BOSS
4. NICE
5. 713
6. FRIENDS
7. HEARD ABOUT US
8. BLACK EFFECT
9. LOVEHAPPY

 

Na stronie gwiazdy pojawiła się obszerna galeria zdjęć z koncertu na Stadionie Narodowym! W minioną sobotę Beyonce i Jay-Z porwali publiczność Stadionu Narodowego w Warszawie ponad 2 godzinnym koncertem. Mimo pewnych problemów technicznych, wysęp państwa The Carters zdecydowanie należał do udanych, a o tym, że w Warszawie Beyonce i Jay Z naprawdę dali czadu można […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →