Beyonce jest w kolejnej ciąży? Bey na koncertach wykonywała podejrzane gesty…


11 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Carterowie podczas wspólnej trasy nie próżnują. ;)

Beyonce i Jay Z oczekują kolejnego potomka? Takie plotki zaczęły się pojawiać po ich ostatnich koncertach, podczas których pełne nadziei fanki dopatrzyły się pewnych znaków, niekoniecznie na ziemi czy niebie, a po prostu na… scenie. :)

Chodzi o gest głaskania się po brzuchu, który Beyonce często wykonuje w trakcie występów. Bey w ten sposób robi fanom nadzieję na to, że jest przy nadziei, a to dlatego, że bardzo podobny gest gwiazda wykonała w 2011 roku na MTV Video Music Awards w 2011 roku, kiedy ogłosiła swoją pierwszą ciążę.

 

No cóż… z tego co wiemy głaskanie się po brzuchu póki co do zapłodnienia nie prowadzi, ale oczywiście z chęcią przyjęlibyśmy na świecie kolejnego Cartera, czekamy więc na kolejne znaki i… plotki. ;)

 

Carterowie podczas wspólnej trasy nie próżnują. ;) Beyonce i Jay Z oczekują kolejnego potomka? Takie plotki zaczęły się pojawiać po ich ostatnich koncertach, podczas których pełne nadziei fanki dopatrzyły się pewnych znaków, niekoniecznie na ziemi czy niebie, a po prostu na… scenie. :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →