Beyonce i Jay Z w Polsce! Bilety na Carterów kosztują… mniej niż stówkę!


12 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Najgorętsza para szołbizu przyjedzie do Polski 30 czerwca 2018!

Tak, to dzieje się naprawdę! Jay Z, który niedawno został ogłoszony przez Magazyn Forbes najbogatszym raperem świata, zabiera swoją małżonkę Beyonce na “wycieczkę” po Europie i Ameryce Południowej. Carterowie odwiedzą łącznie 15 europejskich krajów, a przy okazji – pojawią się razem na scenie największych stadionów Starego Kontynentu. ;)

Na warszawskim PGE Beyonce i Jay Z zaśpiewają na żywo swoje największe hity 30 czerwca 2018. Ten koncert na pewno będzie petardą i… świetną rozgrzewką przed Open’er Festival 2018.

A jeśli obawiacie się, że za bilet na dwie gwiazdy na jednej scenie będzie trzeba zapłacić krocie do potęgi drugiej – mamy dla Was dobrą wiadomość. Na stronie organizatora trasy On The Run Tour 2018 – Live Nation czytamy, że w przedsprzedaży bilet będzie można kupić za jedyne… 82 złote!

Na promocyjne ceny mogą liczyć użytkownicy serwisy Tidal oraz posiadacze kart kredytowych Citi. Dla tych szczęściarzy sprzedaż biletów ruszy 19 marca – reszta musi z zakupami poczekać trzy dni dłużej. A dokładne info o tym co i za ile znajdziecie tutaj.  :D

 

Najgorętsza para szołbizu przyjedzie do Polski 30 czerwca 2018! Tak, to dzieje się naprawdę! Jay Z, który niedawno został ogłoszony przez Magazyn Forbes najbogatszym raperem świata, zabiera swoją małżonkę Beyonce na “wycieczkę” po Europie i Ameryce Południowej. Carterowie odwiedzą łącznie 15 europejskich krajów, a przy okazji – pojawią się razem na scenie największych stadionów Starego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →