Beyonce dała najlepsze show na Coachella Festival 2018, ale i tak najlepiej bawiła się… Adele!


16 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

I to we własnym domu. ;)

Pierwszy weekend Coachella Festival 2018 za nami. Niezaprzeczalną królową tegorocznej imprezy była Beyonce, która powróciła na scenę po urlopie macierzyńskim. I był to powrót w iście wielkim stylu.

Beyonce pojawiła się na scenie w kreacjach domu mody Balmain, w towarzystwie orkiestry dętej, dziesiątek tancerzy, a także swojego męża Jay’a Z i siostry Solange. Ale największym zaskoczeniem był… powrót Destiny’s Child! Beyonce razem z Kelly i Michelle wykonała największe hity girls bandu z lat 90., takie jak Say My Name, Lose My Breath i Soldier. Festiwalowa publika po prostu oszalała…

Beyonce tak dała czadu na tegorocznej Coachelli, że festiwal nieformalnie przechrzczono no #Beachella. Występem Beyonce zachwyciła się m.in. Rihanna, P. Diddy i Adele, która wszakże nie pojawiła się osobiście na festiwalu, ale doskonale się bawiła oglądając live stream z koncertu Beyonce w domowym zaciszu. Jej wygibasy przed telewizorem również szybko stały się viralem w sieci. :)

Mood 1 #Beychella

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Mood 2 #Beychella

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Mood 3 #Beychella

Post udostępniony przez Adele (@adele)

No cóż… można tylko żałować, że się tam nie było. Ale na szczęście niedługo Beyonce razem z Jay’em Z przyjedzie do Polski, więc będzie okazja, by poczuć podobne emocje. :) Gwiazdorska para wystąpi 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach trasy On The Run Tour 2018. 

 

 

I to we własnym domu. ;) Pierwszy weekend Coachella Festival 2018 za nami. Niezaprzeczalną królową tegorocznej imprezy była Beyonce, która powróciła na scenę po urlopie macierzyńskim. I był to powrót w iście wielkim stylu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →