Beer & Food Festival LITE w Poznaniu powraca do Starej Rzeźni!


24 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wpadajcie w ten weekend do Starej Rzeźni łapać ostatnie promienie słońca i pierwsze zapasy na zimę!

Najlepsze foodtrucki z Poznania i z Polski oraz wyborne piwka z dwóch świetnych, kraftowych browarów, znanych głodomorom z poprzednich edycji.??? Tak zapowiada się jesienna odsłona poznańskiego Beer & Food Festival LITE, który powraca na teren klimatycznej Starej Rzeźni.

Beer & Food Festival LITE odbędzie się w dniach 28-30 września 2018. Na miejscu będzie można spróbować m.in. vege bugsów z MiXtury czy chińskich pierożków z Para Baru, a poza kraftowymi browarami na Starej Rzeźni pojawi się również Prosecco Van!

Zostawcie więc zupki chińskie w szufladzie, odwołajcie niedzielny rosół u babci i wpadajcie na Beer & Food Festival LITE, by złapać ostatnie promienie słońca i oficjalnie rozpocząć gromadzenie tłuszczyku na zimę. :)

Wpadajcie w ten weekend do Starej Rzeźni łapać ostatnie promienie słońca i pierwsze zapasy na zimę! Najlepsze foodtrucki z Poznania i z Polski oraz wyborne piwka z dwóch świetnych, kraftowych browarów, znanych głodomorom z poprzednich edycji.??? Tak zapowiada się jesienna odsłona poznańskiego Beer & Food Festival LITE, który powraca na teren klimatycznej Starej Rzeźni. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →