Bastille w Polsce! Zespół zagra na warszawskim Torwarze!


01 października 2018

Podziel się newsem:

To kolejny koncert zaplanowany na 2019 rok, na który czekamy z niecierpliwością!

Rok 2019 od strony muzycznej zapowiada się wyśmienicie. M.in. jest to zasługa Agencji Go Ahead, która w przyszłym roku sprowadzi nad Wisłę takie gwiazdy, jak Florence + The Machine, Tom Odell czy Years&Years!

Teraz do kolejnych koncertowych MUST BE na 2019 rok dołącza zespół Bastille! Grupa niedawno singlem „Quarter Past Midnight” zapowiedziała kolejny album, który na pewno usłyszymy podczas koncertu w Polsce. :)

Bastille zagrają w Polsce 19 lutego 2019 na warszawskim Torwarze. Bilety na wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. :)

To kolejny koncert zaplanowany na 2019 rok, na który czekamy z niecierpliwością! Rok 2019 od strony muzycznej zapowiada się wyśmienicie. M.in. jest to zasługa Agencji Go Ahead, która w przyszłym roku sprowadzi nad Wisłę takie gwiazdy, jak Florence + The Machine, Tom Odell czy Years&Years! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →