Nie bądź Januszem. Wróż na Andrzeja! Te wróżby andrzejkowe przepowiedzą Twoją przyszłość.


27 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Wróżby andrzejkowe to niezrównana pomoc w życiowych dylematach. Nie przegap okazji i poznaj swoje przeznaczenie!

Ścieżka kariery zawodowej? Wybór małżonka? Plany na przyszłość? Przy podejmowaniu takich decyzji niekoniecznie trzeba kierować się racjonalnym wnioskowaniem, intelektem, czy choćby intuicją. Przynajmniej nie 30 listopada. Wtedy lepiej zdać się na andrzejkowe przepowiednie, które przy pomocy kilku domowych sprzętów podpowiedzą, kto cię kocha, kto szanuje, a komu chusteczkę haftowaną. ;)

Żeby nie nudzić się w ostatni listopadowy wieczór, przypominamy kilka pomysłów na wróżby andrzejkowe. O laniu wosku nie wspominamy, bo to oczywista oczywistość.

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE #1 wróżba obuwnicza

Wszystkie panny biorą w łapkę lewego buta, po czym ustawiają je gęsiego jeden za drugim w stronę drzwi. Właścicielka pantofelka, który jako pierwszy przekroczy próg mieszkania, najszybciej stanie na ślubnym kobiercu. To wersja tradycyjna. My proponujemy rozszerzyć wróżbę i spoglądając na typ obuwia wywróżyć, czy z wybranka będzie prawdziwy kozak, czy może jednak będzie głupi, jak but. ;)

via GIPHY

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE #2 wróżba kulinarna

Bierzemy jabłko (alternatywnie może być inne warzywo/owoc ze skórką) i obieramy tak, by powstał jak najdłuższy obierek, który następnie rzucamy za siebie przez lewe ramię. Skórka powinna ułożyć się w pierwszą literę ukochanego. Wszystkich panów o imionach zaczynających się na H, K i R serdecznie przepraszamy, ale macie marne szanse. ;)

via GIPHY

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE #3 wróżba sercowa

Ale nie ma co się martwić, w Andrzejki są inne sposoby na poznanie ukochanego. Jeśli akurat wokół kręci się tylu amantów, że głowa boli, wystarczy na kartce napisać imiona potencjalnych kochanków, obrysować je sercem i ciach – wbić szpilę, niczym strzałę Amora, w odwróconą kartkę. Metoda tania, prosta i nie potwierdzona żadnymi badaniami.

via GIPHY

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE #4 wróżba z kubeczka

Jeśli goście andrzejkowej imprezy dopiją do dna swoje napoje, do kubeczków należy wrzucić magiczne przedmioty/symbole. Moneta symbolizuje pieniądze (albo kredyt). Pierścionek – ślub (albo drugi kredyt). Kluczyk wróży dom (również kredyt?). Czwarty kubeczek ma pozostać pusty i oznaczać… pecha. Cóż… nikt nie mówił, że będzie łatwo. Po tej wróżbie proponujemy ponownie napełnić kubeczki odpowiednim napojem.

via GIPHY

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE #5 wróżba zawodowa

Na karteczkach wypisujemy nazwy zawodów, zawijamy, wrzucamy do naczynia i robimy losowanie (oczywiście pod nadzorem komisji). Nagle może się okazać, że niepotrzebnie boisz się sesji i nie trzeba było tak zakuwać do matury, gdyż Twoim prawdziwym przeznaczeniem jest… bycie operatorem wtryskarki. Co za ulga!

via GIPHY

Zatem zamiast głowić się nad życiowymi planami sugerujemy poddać się magii. W końcu na Andrzeja można sobie wywróżyć iście świetlaną przyszłość. :)

 

 

Wróżby andrzejkowe to niezrównana pomoc w życiowych dylematach. Nie przegap okazji i poznaj swoje przeznaczenie! Ścieżka kariery zawodowej? Wybór małżonka? Plany na przyszłość? Przy podejmowaniu takich decyzji niekoniecznie trzeba kierować się racjonalnym wnioskowaniem, intelektem, czy choćby intuicją. Przynajmniej nie 30 listopada. Wtedy lepiej zdać się na andrzejkowe przepowiednie, które przy pomocy kilku domowych sprzętów podpowiedzą, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →