Backstreet Boys w Polsce! Boysband wyrusza w trasę i zapowiada nowy album!


09 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Backstreet’s back orajt!

Co prawda nie wynaleziono jeszcze wehikułu czasu, ale ostatnio można odnieść wrażenie, że znów jesteśmy w latach 90. Niedawno swoją reaktywację ogłosiło Spice Girls, a teraz mamy nowe wieści od Backstreet Boys!

Jeden z najgorętszych boysbandów lat ubiegłego stulecia ogłosił właśnie nowy album “DNA” oraz największą trasę halową od 18 lat “DNA World Tour”, na której znalazła się także Polska. Backstreet Boys wystąpią 24 czerwca 2019 roku na warszawskim Torwarze. To będzie prawdziwa podróż w czasie. :D

Poza największymi hitami na koncercie Backstreet Boys w Polsce usłyszeć będzie też można materiał z najnowszej płyty chłopaków. Krążek “DNA” ukaże się 25 stycznia 2019 i zapowiada go singiel “Chances” napisany przez RYANA TEDDERA I SHAWNA MENDESA.

W ramach “DNA World Tour” Backstreet Boys będzie występował w całej Europie i Ameryce Północnej, zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena. Bilety na polski koncert dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 16 listopada od 15.00 na LiveNation.pl.

Backstreet’s back orajt! Co prawda nie wynaleziono jeszcze wehikułu czasu, ale ostatnio można odnieść wrażenie, że znów jesteśmy w latach 90. Niedawno swoją reaktywację ogłosiło Spice Girls, a teraz mamy nowe wieści od Backstreet Boys! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →