B L S z hip hopowego projektu Shahmen wystąpi na Smolnej!


13 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

B L S przyleci do Wawy z LA, by zagrać dla polskiej publiki materiał z najnowszego albumu Shahmen “California is Cold”.

Ich brzmienia określane są jako taniec pomiędzy tonalną błogością i mrocznymi, twardymi bitami oraz oryginalnymi narracjami. B L S poznał SENSE w czasie podróży przez ulice Amsterdamu zimą 2006 roku. Nagrali wspólny kawałek w domowym studio, po czym wyruszyli nocą w miasto, zbili piątkę i ich drogi się rozeszły.

W lecie 2007 roku, B L S powrócił do Amsterdamu z jedną misją – nagranie albumu z SENSE. Zaczęli współpracę nad nowym utworem i kiedy B L S wspomniał luźno o wyprodukowaniu całej płyty, SENSE odmówił, tłumacząc się zbyt dużym nawałem innych projektów i zobowiązań. Los chciał, że B L S wychodząc ze studia, nie zabrał ze sobą zeszytu z tekstami. Tej nocy SENSE otworzył go i po przeczytaniu zawartości zrozumiał, że słowa B L S w wyjątkowy sposób pasują do jego brzmienia. Zadzwonił do artysty jeszcze tej nocy, aby zainicjować wspólne nagrywanie – i tak właśnie powstał projekt Shahmen.

Jesienią połowa hip hoppowego, międzynarodowego duetu przyjedzie do Polski – B L S wystąpi 20 września 2018 na Smolnej. Bilety na koncert do kupienia na Biletomat.pl!

B L S przyleci do Wawy z LA, by zagrać dla polskiej publiki materiał z najnowszego albumu Shahmen “California is Cold”. Ich brzmienia określane są jako taniec pomiędzy tonalną błogością i mrocznymi, twardymi bitami oraz oryginalnymi narracjami. B L S poznał SENSE w czasie podróży przez ulice Amsterdamu zimą 2006 roku. Nagrali wspólny kawałek w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →