Azealia Banks zbiera pieniądze na crowdfundingu pod hasłem “Pozwijmy Russella Crowe”.


09 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Choć za kontrowersyjną akcją kryje się bardzo szczytny cel!

Azealia Banks to jedna z najbardziej niegrzecznych gwiazd zza oceanu. W 2016 roku media obiegły sensacyjne doniesienia o jej starciu z Russellem Crowe podczas jednej z imprez. Podobno doszło do oplucia, obelg, a nawet rękoczynów… Choć oczywiście obie gwiazdy mają swoją wersję wydarzeń. ;)

I choć policja uznała zarzuty Azealii Banks przeciw aktorowi za bezpodstawne, ona najwyraźniej nie zapomniała o zniewadze i po dwóch latach postanowiła podjąć temat na… platformie crowdfundingowej GoFundMe! 24 czerwca ruszyła tam akcja pod hasłem “Sue Crowe for spitting on AB”.

Ale niech pozory Was nie zmylą… Jak Azealia Banks (której raczej pieniędzy nie brakuje) wyjaśnia na platformie – nie chodzi o zebranie hajsów na adwokata, ale o swego rodzaju manifest przeciwko rasizmowi i przemocy wobec czarnoskórych kobiet w Hollywood. Ci, którzy popierają wokalistkę zebrali już prawie 3 tysiące dolarów, które – jak obiecuje Azealia Banks – zostaną przekazane organizacjom charytatywnym zajmującym się oczyszczaniem oceanów.

Jeśli chcielibyście wesprzeć Azealię Banks i podwodne stworzenia paroma dolcami – jej zbiórkę znajdziecie klikając TUTAJ. 

A skoro już mowa o Azeali Banks – łapcie jej najnowszy kawałek, który zapowiada album Fantasea II.

Fot. główne: Instagram/AzealiaBanks

Choć za kontrowersyjną akcją kryje się bardzo szczytny cel! Azealia Banks to jedna z najbardziej niegrzecznych gwiazd zza oceanu. W 2016 roku media obiegły sensacyjne doniesienia o jej starciu z Russellem Crowe podczas jednej z imprez. Podobno doszło do oplucia, obelg, a nawet rękoczynów… Choć oczywiście obie gwiazdy mają swoją wersję wydarzeń. ;) Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →