Australijskie rapsy na żywo w Polsce! Hilltop Hoods zagrają w Warszawie.


16 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

To będzie pierwszy koncert australijskiego składu w Polsce!

Suffa, MC Pressure i DJ Debris – panowie z najpopularniejszej australijskiej grupy hip hopowej przyjadą do Polski! Hilltop Hoods wystąpią na żywo 22 sierpnia 2018, a koncert w warszawskiej Hydrozagadce będzie ich pierwszym występem w naszym kraju.

Hilltop Hoods nagrywali m.in. z takimi artystami, jak Montaigne, Tom Thum czy SIA. Pierwszą EP-kę “Back Once Again” wydali w 1997 roku, a na przestrzeni lat udało im się zgromadzić 7 studyjnych albumów.

Jak wiadomo, Australijczycy słyną z niebanalnych projektów muzycznych i bardzo energetycznych koncertów. Wspomnieć wystarczy takie zespoły, jak Tame Impala czy Hiatus Kaiyote. W przypadku Hilltop Hoods nie jest inaczej – Panowie na pewno na scenie zagwarantują dużo pozytywnych wibracji. 

To będzie pierwszy koncert australijskiego składu w Polsce! Suffa, MC Pressure i DJ Debris – panowie z najpopularniejszej australijskiej grupy hip hopowej przyjadą do Polski! Hilltop Hoods wystąpią na żywo 22 sierpnia 2018, a koncert w warszawskiej Hydrozagadce będzie ich pierwszym występem w naszym kraju. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →