Australijskie rapsy na żywo w Polsce! Hilltop Hoods zagrają w Warszawie.


16 lipca 2018

Podziel się newsem:

To będzie pierwszy koncert australijskiego składu w Polsce!

Suffa, MC Pressure i DJ Debris – panowie z najpopularniejszej australijskiej grupy hip hopowej przyjadą do Polski! Hilltop Hoods wystąpią na żywo 22 sierpnia 2018, a koncert w warszawskiej Hydrozagadce będzie ich pierwszym występem w naszym kraju.

Hilltop Hoods nagrywali m.in. z takimi artystami, jak Montaigne, Tom Thum czy SIA. Pierwszą EP-kę „Back Once Again” wydali w 1997 roku, a na przestrzeni lat udało im się zgromadzić 7 studyjnych albumów.

Jak wiadomo, Australijczycy słyną z niebanalnych projektów muzycznych i bardzo energetycznych koncertów. Wspomnieć wystarczy takie zespoły, jak Tame Impala czy Hiatus Kaiyote. W przypadku Hilltop Hoods nie jest inaczej – Panowie na pewno na scenie zagwarantują dużo pozytywnych wibracji. 

To będzie pierwszy koncert australijskiego składu w Polsce! Suffa, MC Pressure i DJ Debris – panowie z najpopularniejszej australijskiej grupy hip hopowej przyjadą do Polski! Hilltop Hoods wystąpią na żywo 22 sierpnia 2018, a koncert w warszawskiej Hydrozagadce będzie ich pierwszym występem w naszym kraju.  Hilltop Hoods nagrywali m.in. z takimi artystami, jak Montaigne, Tom Thum czy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.