Australijski duet HTRK na jedynym koncercie w Polsce


20 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pod koniec sierpnia HTRK wydadzą swój najnowszy album Venus in Leo. W ramach trasy koncertowej, już 13 września wystąpią w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły i kupujcie bilety.

HTRK

HTRK to australijski zespół, który w 2003 roku założyli: Jonnine Standish, Sean Stewart i Nigel Yang. W 2010 roku Sean zmarł i od tamtej pory pozostali artyści występują w duecie.

Pierwsze koncerty zespołu zwróciły uwagę Rowlanda S. Howarda, gitarzysty The Birthday Party, który wyprodukował ich debiutancki album Marry Me Tonight.

W 2006 roku zespół przeniósł się do Europy i podpisał kontrakty z wytwórniami blastfirstpetite i Ghostly International. Prace nad kolejną płytą przerwała samobójcza śmierć Stewarta. Pozostali członkowie postanowili jednak kontynuować pracę, czego efektem było wydanie albumu Work (work, work).

Po powrocie do Australii w 2012 Standish i Yang wyruszyli na pustynie Nowego Meksyku, by tam nagrać medytacyjny Psychic 9-5 Club.

HTRK – Venus in Leo

30 sierpnia do dotychczasowej dyskografii zespołu dołączy kolejny album – Venus in Leo. Do tej pory poznaliśmy dwa single, które go zapowiadają: You Know How to Make Me Happy oraz New Year’s Day.

Premierze płyty towarzyszyć będzie trasa koncertowa, która obejmie także Polskę.

HTRK – You Know How to Make Me Happy

HTRK w Polsce – bilety

Australijski duet zagra w naszym kraju jeden koncert. 13 września pojawią się w warszawskim klubie Pogłos. Bilety w cenie 59 PLN są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Pod koniec sierpnia HTRK wydadzą swój najnowszy album Venus in Leo. W ramach trasy koncertowej, już 13 września wystąpią w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły i kupujcie bilety. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →