„Atomówki"

“Atomówki” znów doczekają się rebootu. Tym razem od twórcy oryginału

Obserwuj nas na instagramie:

Po serialu z 2016 roku i próbie stworzenia aktorskiej wersji, Atomówki mają doczekać się kolejnego rebootu. Powstanie on we współpracy z twórcą oryginalnej animacji – Craigiem McCrackenem.

Atomówki to amerykański serial animowany od Cartoon Network, opowiadający o trzech dziewczynkach – Bójce, Bajce i Brawurce, obdarzonych supermocami. Ich zadaniem jest walka z przestępczością, ratowanie ludzi przed kataklizmami i katastrofami oraz obrona miasta przed atakami potworów i kosmitów. Serial zadebiutował w 1998 roku, a jego emisja w Stanach Zjednoczonych zakończyła się w 2005 roku.

atomówki powrócą z nowymi odcinkami
kadr z serialu Atomówki

Po 11 latach serial powrócił na Cartoon Network, jednak reboot doczekał się jedynie trzech sezonów. Kolejną próbą wskrzeszenia Atomówek miał być aktorski serial. W ubiegłym roku stacja CW zleciła realizację odcinka pilotażowego, jednak do tej pory serial nie ujrzał światła dziennego.

Atomówki i Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster powrócą z nowymi odcinkami

Teraz w sieci pojawiła się informacja o kolejnym projekcie związanym z Atomówkami. Tym razem powstanie on we współpracy z twórcą oryginału – Craigiem McCrackenem. Jak dotąd więcej szczegółów dotyczących produkcji nie znamy.

Wiadomo natomiast, że nowej wersji doczeka się także inna animacja McCrackenaDom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, która powróci jako oryginalny serial animowany dla dzieci w wieku przedszkolnym z nową obsadą wymyślonych przyjaciół. Oryginalna seria trwała sześć sezonów w latach 2004-2009 na Cartoon Network, zdobywając w tym czasie sześć nagród Emmy.

Powrót Craiga do Hanna-Barbera Studios Europe był okazją, której nie mogliśmy przepuścić. Wraz z jego niezrównanym poczuciem zabawy i wyobraźnią, przynosi dwa ze swoich największych dzieł, Atomówki i Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, i jesteśmy bardzo podekscytowani, że te postacie staną się częścią nowej spuścizny, która kształtuje się w studiu

– powiedział Sam Register, prezes Cartoon Network Studios, Warner Bros. Animation i Hanna-Barbera Studios Europe.
dom dla zmyślonych przyjaciół pani foster nowe odcinki
Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster

Po serialu z 2016 roku i próbie stworzenia aktorskiej wersji, Atomówki mają doczekać się kolejnego rebootu. Powstanie on we współpracy z twórcą oryginalnej animacji – Craigiem McCrackenem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →