Asaf Avidan powraca z nowym materiałem

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Izraelski muzyk, Asaf Avidan podzielił się pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzący album Anagnorisis. Posłuchajcie utworu Lost Horse.

Asaf Avidan zapowiada nową płytę

Asaf Avidan szykuje się do wydania nowego, czwartego solowego albumu studyjnego. Krążek o tytule Anagnorisis nie ma jeszcze daty premiery, jednak możemy już posłuchać pierwszego singla, który go zapowiada.

Utwór nosi tytuł Lost Horse. Tak artysta opowiada o tym, jak powstał:

Rok 2019 był dla mnie bardzo dziwny. Tuż przed jego rozpoczęciem zostałem zaatakowany przez wilka, którego próbowałem zaadoptować. Kilka miesięcy później cała wataha wilków przybyła w okolice mojego studia i napastowała Ariadne, moją ukochaną klacz, która w obliczu zagrożenia zaczęła uciekać i spadła z klifu do morza. Nigdy jej nie odnaleziono.
Miałem złamane serce i byłem zdewastowany poczuciem bezsilności, nie mogąc jej przywrócić, odmienić jej losu. Jednocześnie wielkość i małość tej dramatycznej historii życia i śmierci aktywowało wszystkie moje guziki.
Wróciłem do studia po godzinach bezowocnych poszukiwań jej ciała, otworzyłem notatnik i na górze małej kartki napisałem dwa słowa: „LOST HORSE”… A potem płakałem, wracając myślami i sercem do wszystkich miłości, które straciłem, do wszystkich momentów, kiedy nie miałem wystarczająco siły, aby zmienić bieg życia pełnego skończoności. Życia pełnego zakończeń. Mój płacz był głosem czegoś, co wydawało się bezgranicznym uczuciem w ograniczonym świecie.

Posłuchajcie:

Asaf Avidan – Lost Horse

To nie pierwsza nowość od izraelskiego artysty w ostatnim czasie. Muzyk niedawno podzielił się również utworem Earth Oddyssey, który powstał w czasie kwarantanny.

Asaf Avidan – Earth Oddyssey


Asaf Avidan to izraelski wokalista, który swoją muzyczną karierę rozpoczynał w zespole Asaf Avidan & The Mojos, z którym wydał 3 albumy. W 2012 roku rozpoczął karierę solową. Jego ostatnia płyta, The Study on Falling, ukazała się w 2017 roku.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.