Artystyczne wzory na włosach! Nowy trend… IMPRINTING.


24 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Flamboyage, ombre, sombre, blorange… są już passe. W 2019 będziecie robić sobie wzory na włosach!

Co czeka nas w 2019? W modzie będą górować kolorowe garnitury, w projektowaniu wnętrz będzie malowanie podłóg, a neo-mint zawładnie nad innymi kolorami.
A zmiana w trendach na fryzury i włosy? Tutaj sami jesteśmy zaskoczeni. IMPRINTING… to będziecie chcieli sobie zrobić z włosami!

Za pomocą imprintera, czyli specjalnych szablonów (zaprojektowanych przez światowej sławy fryzjera Angelo Seminara) możemy na włosach wykonać sobie artystyczne wzory. Wzory można nakładać też od spodu, co pozwala na odsłonięcie ich jedynie w wybranych momentach.

Koloryzacji tej nie robi się od nasady włosów, dzięki czemu nie trzeba martwić się o odrost. Zabieg też bez problemu możecie zrobić w Polsce, a w szczególności u fryzjerów współpracujących z Devines. Kobiety, które poszukują sposobu na wyróżnienie się… chyba właśnie go znalazły!

Flamboyage, ombre, sombre, blorange… są już passe. W 2019 będziecie robić sobie wzory na włosach! Co czeka nas w 2019? W modzie będą górować kolorowe garnitury, w projektowaniu wnętrz będzie malowanie podłóg, a neo-mint zawładnie nad innymi kolorami. A zmiana w trendach na fryzury i włosy? Tutaj sami jesteśmy zaskoczeni. IMPRINTING… to będziecie chcieli sobie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →