Artur Rojek w nietypowym wywiadzie udzielonym… dziesięciolatkowi!


28 listopada 2018

Podziel się newsem:

Trudne pytania, szczere odpowiedzi i mnóstwo śmiechu!

Jak wiadomo, dzieciaki nieraz potrafią zaskoczyć swoimi pytaniami. Tak było i tym razem. 10-letni Staś Błażewicz przeprowadził z Arturem Rojkiem bardzo oryginalny wywiad, bezpardonowo zadając mu pytania na temat jego dzieciństwa, inspiracji, tekstów piosenek i planów na przyszłość. Efekt? Jeden z najbardziej uroczych, swobodnych i ciekawych wywiadów ever!

Bardzo często udzielam wywiadów i zdarza mi się, że przychodzą do mnie dziennikarze muzyczni, którzy nie do końca są przygotowani, a tobie chciałem powiedzieć, że byłeś bardzo dobrze przygotowany do wywiadu. To była przyjemność dla mnie rozmawiać z tobą.

Tak Artur Rojek podsumował wywiad udzielony Stasiowi. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co znaczy Pelikan w jednej z piosenek Myslovitz, kiedy Artur Rojek śpiewał po francusku i co robił w przedszkolu – koniecznie odpalcie jego rozmowę z 10-letnim dziennikarzem! :)

Trudne pytania, szczere odpowiedzi i mnóstwo śmiechu! Jak wiadomo, dzieciaki nieraz potrafią zaskoczyć swoimi pytaniami. Tak było i tym razem. 10-letni Staś Błażewicz przeprowadził z Arturem Rojkiem bardzo oryginalny wywiad, bezpardonowo zadając mu pytania na temat jego dzieciństwa, inspiracji, tekstów piosenek i planów na przyszłość. Efekt? Jeden z najbardziej uroczych, swobodnych i ciekawych wywiadów ever! […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: