Arms and Sleepers wydają bardzo osobisty album!


23 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Po ponad 10 latach tworzenia muzyki z pogranicza trip-hopu i elektroniki, muzyczna para Arms and Sleepers przedstawi światu swoje najmłodsze dziecko, płytę “Life Is Everywhere”.

Już 27 stycznia szósty album Bostończyków Mirzy Ramica i Maxa Lewisa ukaże się w formie płyt CD, winyli, a nawet kaset audio.

arms and sleepers life is everywhere

Nowa płyta ma być zupełnie inną odsłoną talentu i wrażliwości muzyków. Album jest mocno zainspirowany tym, co przyszło Mirzie przeżyć w południowej części Chicago, gdzie w ostatnich latach pomagał biednej i poszkodowanej młodzieży. Mirza, dla którego pomoc potrzebującym (nie tylko za pośrednictwem muzyki) jest kluczową misją życia i tematem ciągłych rozważań, podkreśla, że ostatni projekt jest dla niego bardzo osobisty i stanowi ulubioną wspólną pracę duetu.

arms and sleepers life is everywhere

– “Life Is Everywhere” to nieunikniona reakcja na głęboko zakorzenione społeczno-ekonomiczne problemy, a konkretnie rasowe podziały, przed którymi ciągle stoi USA, czego – pewnego dnia zeszłego lata, w pewnym miejscu, którym jest Chicago – doświadczył pewien człowiek, którym jestem ja – mówi Mirza.

Pierwszy singiel – “Time Will Tell” – odstaje nieco charakterem od reszty płyty. Mirza i Max zmiksowali w nim swoje nadzieje, obawy, marzenia, niepewności – wszystko to emocje towarzyszące im w ciągu ostatniej dekady egzystowania w przemyśle muzycznym. Kawałek oddaje ich melancholijne nastroje w związku z tworzeniem sztuki w dzisiejszych czasach.

Po ponad 10 latach tworzenia muzyki z pogranicza trip-hopu i elektroniki, muzyczna para Arms and Sleepers przedstawi światu swoje najmłodsze dziecko, płytę “Life Is Everywhere”. Już 27 stycznia szósty album Bostończyków Mirzy Ramica i Maxa Lewisa ukaże się w formie płyt CD, winyli, a nawet kaset audio. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →